Kariera

Nasza firma jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się agencji PR na rynku. Co roku powiększamy grono naszych konsultantów, tworzących profesjonalny i ściśle współpracujący ze sobą zespół. Obecnie przeprowadzamy rekrutację na następujące stanowiska:

JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE

Nasze oczekiwania względem idealnego kandydata są proste:

  • roczne+ doświadczenie w branży PR,
  • mile widziane doświadczenie i zainteresowania w tematyce technologicznej
    i lifestyle’owej oraz znajomość mediów i wybranych dziennikarzy w tych branżach,
  • umiejętność szybkiego i konkretnego wyrażania myśli na piśmie (czytaj: lekkie pióro),
  • nieposkromiona zdolność do kreowania pomysłów, zarówno dużych, jaki
    i małych, ale zawsze świetnych
  • dobra znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym, bo klienci coraz częściej mają paszport angielski, szwajcarski, fiński lub niemiecki)

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w bardzo barwnym i multidyscyplinarnym zespole
    z międzynarodowymi klientami,
  • zdrową atmosferę i ciekawe, wartościowe projekty
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i odpowiedzialności oraz pakiet medyczny

CV wraz z listem motywacyjnym ślij na adres: praca@multipr.pl z dopiskiem IwantThisJob/JAE/05/2017

Nie zapomnij o dopisaniu popularnej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Jesteś przebojową osobą, zainteresowaną nowoczesną komunikacją marketingową, z głową pełną pomysłów? Szukasz ciekawego miejsca pracy? Takiego,
w którym zdobędziesz doświadczenie i wyszlifujesz swoje umiejętności na projektach realizowanych dla polskich i międzynarodowych klientów? Dobrze się składa - potrzebujemy właśnie Ciebie!

Jesteśmy jedną z najbardziej znanych w Polsce agencji Public Relations, Content Marketing, Influencer Marketing i Event Management. Działamy od 1990 r. Po tylu latach i tysiącach zrealizowanych projektów poszukujemy kreatywnej, rzetelnej  oraz skrupulatnej osoby na stanowisko:

  • 6-miesięczne doświadczenie w branży PR,
  • mile widziane doświadczenie i zainteresowania w tematyce m.in. logistycznej, CSR, nowych technologii oraz znajomość mediów i wybranych dziennikarzy w tych branżach,
  • umiejętność szybkiego i konkretnego wyrażania myśli na piśmie (czytaj: lekkie pióro), oraz rzetelnego i starannego wyszukiwania informacji (czytaj: wiesz gdzie i jak szukać),
  • nieposkromiona zdolność do kreowania pomysłów, zarówno dużych, jaki  i małych, ale zawsze świetnych

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w bardzo barwnym i multidyscyplinarnym zespole  z międzynarodowymi klientami,

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać na adres: praca@multipr.pl z dopiskiem IwantThisJob/CORPO/AST/06/2017

Prosimy o dopisanie popularnej i znanej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie follow up informacji prasowych pod opieką przełożonego i zgodnie z otrzymanymi wytycznymi;
  • Przygotowywanie draftów informacji prasowych oraz innych materiałów na podstawie wcześniejszego briefingu i przygotowanej bazy wiedzy;
  • Udział w burzy mózgów

Wymagania:

  • zainteresowanie obszarem PR
  • dyspozycyjność
  • kreatywność i pewność w wypowiadaniu swoich opinii
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i tzw. lekkie pióro
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Gwarantujemy:

  • staż płatny
  • możliwość zdobycia doświadczenia i praktycznych umiejętności z zakresu PR
  • uczestnictwo w projektach realizowanych dla międzynarodowych klientów
  • różnorodność pracy
  • możliwość rozwinięcia kreatywności podczas pracy projektowej
  • opiekę managera czuwającego nad stażem

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Cybernetyki 19 B

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy nadsyłać na adres praca@multipr.pl z dopiskiem REF: ST/01/CONSUMER/2017.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

Jesteśmy jedną z najbardziej znanych w Polsce agencji Public Relations, Content Marketing, Influencer Marketing i Event Management. Działamy od 1990 r. Po tylu latach i tysiącach zrealizowanych projektów poszukujemy kreatywnej, rzetelnej